URL'nizi Kısaltın
Para Kazanın

Sadece üç adımda.

Nasıl Para Kazanmaya Başlarım?

Yeni Hesap Oluşturun

1

Bağlantınızı kısaltın

2

Kazanmaya Başlayın

3

Ekstra para kazanın

Neden Bize Katılmalısınız?

Crackzzers yönlendirici Nedir?

Crackzzers yönlendirici Türkiye'nin ilk ücretsiz link kısaltma servisi. Kendinize ait linklerinizden ek gelir sağlamanın en kolay yolu. Kısaltın, paylaşın, kazanın.

Nasıl ve ne kadar kazanabilirim?

Öncelikle üye olmanız gerekmektedir! Crackzzers yönlendirici? Sadece 3 adımda başarabilirsiniz: bir hesap oluşturun, bir bağlantı oluşturun ve yayınlayın - her ziyaret için para kazanın. Bu kadar kolay!

20% Referral Bonus

Merhaba Crackzzers yönlendirici referans programı ile daha fazla kazanın! Arkadaşlarını davet et ve onların kazancından 20% oranında senin hesabına eklensin!

Sunulan Yönetim Paneli

Bir tuşla bütün linklerinizi, istatistiklerinizi, kazançlarınızı, çektiğiniz tutarları, reklam oranlarını, kazanç oranlarını yönetebilirsiniz.

Detaylı İstatistik

Linklerinizi detaylı bir şekilde analiz etmenizi, hedef kitlenizi, paylaşımlarınızı, kazançlarınızı analiz edebilir. kampanya ve reklamlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Minimum Ödeme Miktarı

Ödeme yapmamız için yalnızca $5,000000 kazanmanız gerekmektedir. Tüm kullanıcılara Papara ve Havale yoluyla ödeme yapabiliriz.

Maksimum Kazanç

Bizim her zaman artan kazanç oranlarını takip edin. Reklam verenlerin katılımlarıyla günden güne artan reklamlar ile kazanç oranlarınını yükseltin

API Desteği

API anahtarı kullanarak daha hızlı link kısaltma işlemi yapabilirsiniz. Geliştirici api anahtarı sayesinde web sitenize otomatik entegre edin. Zamandan kazanın!

Destek

Her hangi bir konuda bilgi alma ve teknik destek almak için ekibimizle canlı görüşün. 7/24 hizmetinizdeyiz
2.040
Toplam Tıklama
46
Toplam URL
14
Kayıtlı Üye

Bizimle İletişime Geçin

İletmek İstediğiniz Bişeymi Var?