Gizli İçerikler İçin Telegram Kanalımıza Katılmayı Unutma

Hack DersleriKurs İndirKurs İndir

Etik Hacker Olma Kursu – Seviye 2 : Ağ İçi Saldırılar

etik hacker

Etik Hacker’ların ağlara nasıl saldırı yaptıklarını, kendi saldırılarını nasıl yazdıklarını ve son teknikleri öğrenin!

Öğrenecekleriniz

 • Ağ içi saldırılar konusunda detayları öğrenmek
 • Kendi sistemini güvenli yapmak için gerekli önlemleri almak
 • Python ile kendi ortadaki adam saldırılarını yazmak
 • En güncel teknolojilerin kullanımı ve oluşturulması konusunda bilgi sahibi olmak
 • Linux Komutları
 • Yetkisizlendirme Saldırıları
 • Kablosuz Ağ Saldırı ve Önlemleri
 • WPA Enterprise Saldırıları
 • WPA/WPA2 Detay Saldırılar
 • WPS Saldırıları
 • Captive Portal Saldırıları
 • Web Sunucusu Çalıştırma
 • Ortadaki Adam Saldırı ve Önlemleri
 • HSTS Kırmak
 • Fluxion
 • Captive Portal Saldırıları
 • Ettercap
 • Mitmproxy
 • Ağ İçi Trojan Enjekte Etmek
 • Python ile Ortadaki Adam Saldırıları Yazmak
 • VPN Sunucu Oluşturmak

Tanımlama

Etik Hacker Olma Kursu – Seviye 2: Ağ İçi Saldırılar’a Hoşgeldiniz!

Bu kursta Etik Hacker Olma Kursu’nda öğrendiğimiz temel ağ içi saldırıları bir üst seviyeye taşıyacağız ve detaylarına kadar öğreneceğiz. Kurs içerisinde kendi bilgisayarınızda kuracağınız hacking labaratuvarınızda canlı denemeler yaparak sadece teoriyi değil aynı zamanda pratiği de deneyimleyip büyük bir tecrübe kazanacaksınız. Bu kurs çok kısa zamanda 30.000+ öğrenciye ulaşan ve büyük talep gören Etik Hacker Olma Kursu’nun devamı niteliğindedir. Kursta sadece orta – ileri seviye ağ içi saldırıların detaylarına ve kendi sistemlerimizi güvenli yapmaya odaklanacağız. Eğer sıfırdan başlıyorsanız bundan önce Etik Hacker Olma Kursu’nu almanız önerilmektedir. Kursta Virtualbox ile sanal makina kullanımı ve usb wi-fi kart ile pratikler olduğu için çalışan bir usb wi-fi kartınızın olması önemlidir. Nasıl edinileceği ve çalıştırılacağı kurs içerisinde anlatılmaktadır.

Eğitim Udemy’de 200.000+ öğrenciye Etik Hacker’lık & Mobil Geliştirme dersleri veren ve aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nde Mobil Geliştirme Eğitmeni olan Atıl Samancıoğlu tarafından veriliyor!  Toplamda 100’den fazla dersten oluşan kurs 10 saatten fazla materyale sahip. Siz de bilişim güvenliği konusunda bilgilerinizi bir ileri seviyeye taşımak istiyorsanız bu kursu kullanabilirsiniz.

İçerik

Bu kurs Etik Hacker olmak ve bilişim dünyasında yerini almak yolundakiler için ideal. Daha önceden temel bilgilere sahipseniz ve kendi bilgilerinizi bir ileri seviyeye taşımak istiyorsanız hemen kayıt olabilirsiniz. Unutmayın ki bu kursu alabilmek için temel ağ yönetimi ve etik hacker’lık bilgisi, çalışan bir sanal makina sistemi ve usb wi-fi kartına ihtiyaç duyacaksınız.

Alakalı konularda yapacağımız derslerde WPA2, WPS, Fluxion, Captive Portal, HSTS, Ettercap, Fluxion, Mitmproxy, Sslstrip gibi kavramların ne olduğunu, orta-ileri düzey saldırıları ve kendimizi nasıl koruyacağımızı öğreneceğiz. En başta teknik detaylara boğulmadan pratik uygulamalarla başlayacağımız kursumuzda sonlara geldiğimizde teoriyi de iyice kavramak için Python kodu ile kendi saldırılarımızı yazmaya kadar öğreneceğiz! Bu şekilde tam anlamıyla bütün kursta teori ve pratiği tamamlayarak ayrılacağız.

Kursumuz boyunca, internette birçok kaynakta karşınıza çıkabileceği gibi, sadece teorik bilgilerle “bu açıklar kullanılarak bu sistemler hack’lenebilir” düşüncesinden uzak duracağız. Her zaman öğrendiğimiz bilgileri pratik yaparak pekiştireceğiz. Gerçek zamanlı hacking deneyimleri yaşayacağız. Sadece sanal makinalarda değil gerçek bilgisayarlarla da pratikler yaparak her konuya değineceğiz! Aynı zamanda tüm bu saldırılardan kendimizi nasıl koruyacağımızı da öğreneceğiz.

Kurs sonunda tüm dersler boyunca almanız gereken notlardan oluşan “Etik Hacker’ın El Kitabı – Seviye 2 : Ağ İçi Saldırılar” da sizinle paylaşılacak. Böylece öğrendiğiniz onlarca teknolojinin kullanımını rahatlıkla geri dönüp hatırlayabileceksiniz!

Önemli Uyarı: Bu kursta öğretilen tüm bilgilerin amacı etik hacker yetiştirip, kişileri ve kurumları bu saldırılardan korumaktır. Tüm öğrenciler kursta öğrendiği bilgileri yasal çerçeve içerisinde kalarak kullanacaklarını taahhüt ederler. 

Bu kurs kimler için uygun:

 • Ağ İçi Saldırılar konusunda kendini geliştirmek isteyenler
 • Etik Hacker’lık konusunda kendini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler
 • Bilişim Güvenliği konusunda kariyer düşünenler

Kurs Hakkında Yorumlar :

Burak Uslu Puan: 5,0

Daha önce udemyden bir çok ders almıştım ama atıl hoca sayesinde bu etik hacker kursu ilgimi çekti ve ikinci seviyesini de bu nedenle aldım.

hayatımdaki boşluğun büyük kısmını öğrenmek istediğim şeyi öğrenerek geçiriyorum.

Alperen Puan: 5,0

Hoca bütün konularda çok güzel anlatıyor ve kendimizi geliştirmemize olanak sağlıyor tek kelime ile müthiş.

Genel olarak çok değerli bilgiler verildi ama bazı konuların ve bilgilerin detaylı anlatılmadığı için havada kaldığı oldu yani anlamakta biraz güçlük çektim. genel olarak başarılı.

Cihat DÖKMECİ Puan: 5,0

Hiç bir bilgim olmamasına rağmen kursun birincisine katıldıktan sonra ikinci bölümü aldım eğer bu üç dört … olacaksa hepsine katilabilirim hiç süphesiz;Ancak bu kusları Atıl bey verirse elbette!

Mehmet caner Puan: 4,0

evet ilk kursu beğendiğim için ikinci olarak buna devam ettim anlatım gayet başarılı ve akıcı

Yasin AKYOL Puan: 5,0

Guzel bir kurs olmus ellerinize emegine saglik hocamizin. Yepyeni baslayanlar icin guzel anlatim. Bilgili olan insanlara ise tekrar niteliginde bir kurs.

İndirme Bağlantısı ;

Açılan linkte bağlantıyı al dedikten sonra indirme ekranı gelecektir. Zip şifresi : www.crackzzers.com

Related posts
Hack DersleriKurs İndirKurs İndir

Etik Hacker Olma Kursu – Seviye 3

Hack DersleriKurs İndir

Etik Hacker Olma Kursu - 1

Kurs İndirKişisel Gelişim DersleriKurs İndir

Hızlı Öğrenme Teknikleri - x10 Kat Daha Hızlı Öğrenin!

Kurs İndirGenelKişisel Gelişim DersleriKurs İndir

Karakalem Çizim Dersi / Kursu İndir - 1

Sign up for our Newsletter and
stay informed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir