Gizli İçerikler İçin Telegram Kanalımıza Katılmayı Unutma

Android UygulamalarıIOS UygulamalarıUygulama İndir

CCGram + MOD APK v 1.1.4 – İnstagram hesap büyütme botu

instagram takipçi kasma

Ccgram + mod Nedir ? Ne işe Yarar ?

ccgram + , İnstagram hesabınız için kullanabileceğiniz en gelişmiş bot aracıdır. Hesabınızı büyütmekten tutun, takipçi arttırmaya ve analizine kadar Ccgram + ın bünyesinde bulunan onlarca aracı kullanabilirsiniz. Uygulamanın ismi önceleri ccsoft u ancak teknik problemler ve instagramdaki güncellemelerden dolayı programın işlevi bozuldu ve play store dan kaldırıldı. Ekip problemleri çözüp programı ccgram + ismi ile yeniden piyasaya sürdü.

Marketteki en iyi takipçi uygulamasını, heyecan verici özelliklerle dolu dünyasında keşfedin.

Başka hiçbir uygulamada bulamayacağınız onlarca tekil özelliği (birden fazla hesap yönetimi, vs) kullanarak keşfedin, kullanım deneyimi sonrası hayranlık duyacaksınız.

Hadi hemen şimdi yükle ve keşfe başla.

Uygulamadaki çoğu özellik ücretliyken, biz sizler için uygulamayı modladık ve tüm premium özelliklerin kilidi açtık. Böylece ccgram + mod uygulamasını özgürce kullanabilirsiniz. (TOPLAM ₺503,99 liralık uygulama içi satın alma ücretsiz hale getirildi)

Dilerseniz uygulamanın özelliklerine geçelim.

CcGram + Mod Özellikleri

Etkileşimlerinizi takip edin

Ccgram + mod ile hesabınızdaki fotoğrafları, videoları ve diğer içerikleri toplamda kaç kişi görmüş, ne kadarı etkileşime geçmiş, ne kadar yorum ve beğeni geldiğini görebilir. İstatistiklerinizi kolayca analiz edebilirsiniz.

Kullanıcı Etkileşimlerini Görün

Hesabınızı takip eden kullanıcıları bulundukları şehir, yaş , cinsiyet ve hatta fotoğraflarınızı beğenip beğenmemesine göre ayırabilir ve kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı Aktifliğini Görün

Adından da anlaşılacağı gibi
hesabınızı takip eden
veya ettginiz bot hesaplar

Hesabı Kapatan Takipçileri Görün

Hesabı kim kapatmış kullanıcı adı ile
beraber görmenizi olanak sağlar

Gelişmiş Hikaye Analizleri

Atmış olduğunuz hikayeler ile ilgili kapsamlı bir incelem sunar. Örneğin hikayeyi görenlerin ne kadarı takipçiniz, ne kadarı keşfetten gelmiş yada ne kadarı sizi takip etmiyor gibi birçok detayı size verir.


Otomatik Hikaye İzleme Botu

Uygulama belirlediğiniz kullanıcılar, hikaye attıkları anda saniyesinde o hikayeyi izler, eğer ayarlama yaparsanız ayarladığınız etkileşimi gerçekleştirir.

Kişinin takipçilerini & takip ettikleri otomatik takip etme

Uygulama belirlediğiniz kullanıcı yada kullanıcıların takip ettiklerini veya takipçilerini takip etme listesine almanıza izin verir, böylece o kullanıcıları otomatik bir şekilde takip edip takipçi kasabilirsiniz.

Cinsiyet , hastag göre takip etme

Girdiğiniz hashtag e göre kullanıcıları otomatik olarak takip edebilirsiniz. Örneğin #crackzzers hashtag ini kullanan kullanıcıları otomatik takipçi listesine alabilirsiniz. Buna belirli bir cinsiyete sahip kullanıcıları otomatik takip edebilirsiniz.

Belirlenmiş kişilerin paylaşımlarını otomatik beğen – yorum yap

Ccgram + belirlediğiniz kullanıcıların gönderilerini otomatik olarak beğenir ve dilerseniz önceden seçtiğiniz yorumu otomatik olarak yapar.

CCgram + MOD APK İNDİRME LİNKLERİ

Açılan linkte bağlantıyı al dedikten sonra indirme ekranı gelecektir. Şifre : www.crackzzers.com ( karşınıza çıkan şifre ekranına yazın yoksa dosya inmez)

Bize destek olmak ve paylaşımların devamlılığı için yorum yapıp arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın 🙂

Related posts
Android UygulamalarıUygulama İndir

Pıcsart Apk İndir - Premium Mod V15.5.0

FinanceAndroid UygulamalarıUncategorized

İnternetten para kazanmak / Ayda 300 TL

Sign up for our Newsletter and
stay informed

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir